Ресторан Ференц

Запрошуємо до

Ресторану

Пивний ресторан Ференц стане справжнім подарунком для тих, хто цінує поєднання стилю, сервісу та гастрономічної насолоди.
Саме для Вас з любов’ю представлені різні види справжнього ірландського, бельгійського та локального пива. Родзинка закладу – спеціально зварене для Вас пиво “Ференц”.
Ми гарантуємо високу якість продукту, його свіжість і особливий смак. Навіть якщо Ви раніше не вельми цінували пиво, то після відвідин нашого ресторану воно стане Вашим улюбленим напоєм.
Під пиво особливо добре смакує м’ясо, а завдяки унікальному дизайну ресторану з відкритою кухнею, відвідувачі можуть спостерігати за його приготуванням. Гості ресторану стануть глядачами цілої вистави, де головною дійовою особою виступить шеф-кухар, а театральною трупою – персонал.
Смачна їжа, відмінне пиво, приємна атмосфера – все це Ви знайдете в нашому ресторані.

На другому поверсі Гостей готелю зустріне тераса у вигляді внутрішнього дворика.
Унікальний інтер’єр поєднує елементи стилю часів Австро-Угорщини і сучасного дизайну.
Компактний Атріум в центрі Львова перетворився на справжню багатофункціональну лаундж-зону. Простір «відкритого поверху» створено завдяки скляному даху.
У камерній атмосфері особливо відчувається увага до кожної деталі та любов до кожного Гостя.
На терасі все налаштовує на затишне і неспішне застілля. Страви прості і складні, добре знайомі і незвичні. Авторський підхід здатний здивувати найпримхливіших гостей.
Тераса готелю Ференц – ідеальне місце для побачень, для казкових вечорів тет-а-тет, для важливих рішень та пропозицій.

На зв'язку

Рецепція ресторану

Вимкніть ландшафтний режим